HÜPPE Organizer

Idealny porządek w Twojej łazience

Ciesz się porządkiem! Zapomnij o stojących na brodziku butelkach z szamponem i ręcznikach leżących bez ładu przed kabiną. Rozwiązania firmy HÜPPE to praktyczni pomocnicy zachwycający nie tylko funkcjonalnością, lecz także pięknym wyglądem.

HÜPPE Select+ Organizer

Wszechstronne akcesoria HÜPPE Select+ to więcej niż tylko praktyczne korzyści w łazience – są one prawdziwym czynnikiem dobrego samopoczucia i tworzą silne akcenty wizualne.

Plus sign tam gdzie Select+ Organizer jest dostępny

HÜPPE Select+ Mirror

HÜPPE Select+ Mirror zapewnia dużą powierzchnię widzenia , a dzięki ruchomemu ramieniu można je indywidualnie ustawić dla użytkownika.

HÜPPE Select+ Wiper

Za pomocą ściągaczki o ergonomicznym kształcie prysznic daje się łatwo czyścić. Dzięki zawieszeniu ściągaczki na szybie jest ona zawsze pod ręką.

HÜPPE Select+ Tablet

HÜPPE Select+ Tablet zapewnia miejsce na przybory prysznicowe.

HÜPPE Select+ Shelf "2 in 1"

HÜPPE Select+ Shelf „2 w 1” zapewnia miejsce na ręcznik oraz dodatkową przestrzeń na inne drobiazgi.

HÜPPE Select+ Drybox

HÜPPE Select+ Drybox niezawodnie chroni wartościowe przedmioty przed wilgocią w obszarze natrysku.

HÜPPE Select+ Shower Board

HÜPPE Select+ Shower Board ze zintegrowanym wieszakiem na ręcznik jest mocowany z boku na szkle ścianki za pomocą opatentowanego systemu zaciskowego HÜPPE.

Zapomnij o uszkodzonych płytkach - łatwy montaż bez wiercenia

Montaż bez wiercenia

W przeciwieństwie do tradycyjnych półek pod prysznic, organizery i elementy funkcjonalne serii HÜPPE Select+ nie są przykręcone do ściany, lecz mocowane za pomocą systemu kanałów Select+ i przykrywane profilem Cover+.

Jednorodna powierzchnia

Innowacyjny system Select+ pozwala na mocowanie poszczególnych elementów, a następnie jest bezszczelinowo zamykany, tworząc jednolitą powierzchnię bez zagłębień i zabrudzonych narożników.

Maksymalna przejrzystość

Dzięki grubości szkła 10 mm, w przypadku ścianki bocznej wolnostojącej HÜPPE Select+ można zrezygnować ze wspornika poprzecznego, co zapewnia maksimum przejrzystości.

Ulepszona konstrukcja
i łatwe czyszczenie

Więcej designu i łatwiejsze czyszczenie

Ekskluzywny i purystyczny design jest całkowicie płaski, nie ma ostrych krawędzi, zagłębień i zanieczyszczonych narożników – i dlatego jest łatwy do czyszczenia. Odległość do szkła jest wystarczająco duża, aby można było codziennie czyścić kabinę prysznicową Walk-In. Ponadto poszczególne elementy systemu łatwo się ściąga, co pozwala na czyszczenie płytek za organizerami.

Wysoka stabilność i obciążalność

Aby zapewnić większą stabilność podczas użytkowania i bezpieczeństwo użytkownika, seria HÜPPE Select+ została przetestowana z długotrwałym obciążeniem 10 kg. Ponadto montowane są wyłącznie segmenty z jednowarstwowego szkła bezpiecznego (ESG) o grubości 6 mm, 8 mm lub 10 mm.

Anti-Plaque przeciwko osadom

Na życzenie seria Select+ jest dostępna z uszlachetnieniem powierzchni HÜPPE Anti-Plaque. Dzięki temu woda po prostu odbija się od szkła. Przede wszystkim jednak utrudnia to przywieranie brudu i kamienia do szkła.

Zaplanuj swoją nową łazienkę za pomocą konfiguratora HÜPPE

Skonfiguruj teraz